29 червня 2016 року у Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою відбулась зустріч із Зоряною Умриш, заступником директора Центру підтримки та розвитку української культурної спадщини «Трембіта» (Афіни, Греція).

Під час зустрічі п. Умриш розповіла про функціонування в Афінах української недільної школи «Трембіта». Школа працює вже 5 років і за цей час має чимало здобутків, працює два гуртки – хореографічний та вокальний. Учні школи беруть участь і різноманітних культурних проектах, як–от «Діти світу танцюють заради миру», допомагають волонтерською працею.

Ірина Ключковська, директор МІОКу, та Галина Темник, керівник освітніх проектів МІОКу, запрезентували на зустрічі культурні та освітні здобутки Інституту, зокрема розповіли про новинку – освітній портал «Крок до України» та подарували книгу творів учасників літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…».

Зустріч завершилась обговоренням майбутніх кроків співпраці у культурних проектах для дітей діаспори та апробації навчальних матеріалів освітнього порталу «Крок до України».