29 липня 2016 року у приміщенні Львівського музею історії релігії відбулося урочисте завершення базового курсу Міжнародної літньої школи україністики “Крок до України” та вручення відповідних сертифікатів студентам Школи.

Участь у заході взяли учасники “Кроку до України”, що приїхали до Львова з 8 країн, викладачі школи, працівники МІОКу, журналісти.

Розпочинаючи захід, Ірина Ключковська, директор МІОКу, представила викладачів та команду Інституту, що працювала над Школою. За словами пані Ірини, “Міжнародна літня школа україністики “Крок до України” є не комерційним проектом, а внеском, який МІОК робить у популяризацію української мови та культури. Однойменний освітній проект Інституту є відповіддю на запит українців з-за кордону, а також іноземців, які хочуть вивчити українську мову, пізнавати та поширювати знання про нашу культуру у світі. З багатьма учасниками Школи ми стали добрими друзями, однак кожного року раді зустрічати нових студентів.”

Керівник цьогорічної школи Богдан Сиванич зазначив, що команда МІОКу готувалася до Школи цілий рік. Саме тому, для нас дуже важливо, щоб наші напрацювання мали практичне використання і приносили користь для всіх, хто хоче вивчати українську мову. Кожна школа – це насамперед цікаві люди, які приїжджають вивчати нашу мову та культуру і залишають незабутні враження.

Урочисті заходи продовжили традиційні українські вечорниці, організовані гуртом автентичного співу “Коралі”.

Попереду – тиждень інтенсивного розширеного курсу, в кінці якого наші студенти презентуватимуть власні українознавчі проекти.