Товарищество (общество) украинского языка им. Тараса Шевченко «Рідне слово»
г. Караганда ул. Гоголя 38
РНН 301700027685


 

Караганда, 29 липня 2012 року

Ректорові Національного Університету
«Львівська політехніка»
Проф. Бобалу Ю. Я.
вул. С. Бандери, 12
м. Львів
УКРАЇНА

Вельмишановний пане Ректоре,

В імені Карагандинського обласного Товариства української мови ім. Тараса Шевченка «Рідне Слово» хочу щиросердечно подякувати Вам за відрядження наукових співробітників Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» Палійської Олесі, Пташник Ольги та Качали Олега, які перебували в/Казахстані з 19 по ЗО липня 2012 року та провели літню школу «Крок до України», в якій прийняли участь 34 школярі та студенти з Карагандинської області. Протягом 10 днів молодь мала можливість вивчати українську мову, культуру, скористалися з курсів етномайстерні, де вчилися різним народним ремеслам, забавам та танцям.

Для нашої української діаспори це дуже велика допомога. Деякі з учасників табори в цьому році виїжджають на навчання в українські вузи, інші готуються в майбутньому теж їхати в Україну вчитися, тому такі практичні заняття допомогли їм більше освоїти мову своїх предків.

Вірю, що організована, дякуючи Вашій підтримці ця літня школа стане вагомим стимулом для нашої молоді і на далі поглиблювати знання з української мови та культури, зберігаючи спадщину своїх батьків та історичної батьківщини.
Надіюсь на нашу подальшу плідну співпрацю.

З повагою
Голова Товариства української мови
ім. Тараса Шевченка «Рідне Слово»
pidpys Матіяшин М. М.