Х літня школа україністики «Крок до України» розпочала свою роботу. Сьогодні ми познайомилися із нашими чудовими учасниками з Канади, Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Нідерландів, Росії та Чехії.
Після офіційної церемонії відкриття, яка відбулася у Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою, студенти склали тест і розпочали працювати у групах відповідно до мовного рівня. Попереду щоденний інтенсивний курс з української мови та цікаві заняття з української культури.
Напередодні школи учасники поділилися своїми очікуваннями:

Сара Говелл (Канада)
Я знаю окремі слова, але я б хотіла покращити свою розмовну мову, щоб краще розуміти і могти легко спілкуватися. Я розумію, що не зможу ще вільно говорити, але якщо я зможу спілкуватися на базові теми, це буде чудово

Мюррей Говелл (Канада)
Я б хотів поповнити свій словниковий запас, вивчити більше синонімів, також мені деколи не вистачає розуміння деяких граматичних явищ. Я б хотів розуміти більше.

Стівен Татерка (США)
Я хочу отримати базові знання з української мови, оскільки у мене немає жодного досвіду її вивчення. Все, що я тут навчуся, буде покращенням моїх знань. Я думаю, що треба вивчити алфавіт, основні слова і граматичну структуру, і тоді я буду щасливий.

Фердинанд Кьоніг (Велика Британія)
Я сподіваюся вивчати мову з гарними вчителями в гарних умовах в чудовому місті Львові, і щоб не тільки вивчати мову, але й культуру, більше дізнатися про країну, про Галичину, про Львів. Я дуже радий тут бути, мені дуже подобається Україна, я живу тут 18 місяців з січня минулого року, і можу сказати, що кожна частина цієї гарної країни інша. Львів має свої особливості і я очікую тут розвинути свої знання.