30 листопада 2017 р. у приміщенні Актової зали Львівської політехніки відбулося спілкування академічної спільноти та громади Львова з головним редактором і керівником Української служби «Голос Америки» Мирославою Гонгадзе, яка приїхала до політехніки на запрошення Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Вітаючи пані Гонгадзе у стінах Львівської політехніки, перший проректор Володимир Павлиш зазначив, що «сьогодні ми разом з Мирославою Гонгадзе маємо можливість обговорити особливості роботи української служби «Голос Америки», що є не тільки джерелом інформації про американсько-українські відносини, політику США та життя в Америці, а й центром поширення об’єктивних та незалежних новин… Адже, одним із основних завдань нашого Університету є виховання творчої молоді, свідомого громадянина, який буде працювати для гідного майбутнього нашої держави та суспільства загалом. Для досягнення цієї мети потрібно залучати багато інструментів, і одним із найдієвіших є журналістика».

На початку свого виступу Гонгадзе наголосила: «Я приїхала сюди для того, щоб почути вас! Я думаю про вас, як вам допомогти зрозуміти цей світ краще і переконати вас у тому, що всі рішення, які ви приймаєте, – це ваші рішення, і ніхто їх замість вас не прийме і не виконає!».

Після короткого ознайомлення аудиторії  з роботою «Голосу Америки» та формуванням української служби в ній Мирослава Гонгадзе розпочала активне спілкування з учасниками зустрічі. Студенти впродовж години часу мали можливість задавати запитання та почути  експертну думку Гонгадзе про те, чи може бути пропаганда позитивною; яким чином реагують американські ЗМІ на російську пропаганду; як реагувати на провокативні заголовки у ЗМІ; які є відмінності між українською та американською журналістикою; яка роль української діаспори в Америці в українській інформаційній війні проти Росії; як реагувати на цензуру в Україні; чи можливі в Україні незалежні ЗМІ та що для цього потрібно, а також наскільки пересічні американці обізнані  про війну в Україні. Студентів цікавили й деякі особисті запитання: з чого розпочалася журналістська кар’єра Мирослави Гонгадзе,  які поради вона могла б їм надати, щоб стати успішними журналістами.

На завершення зустрічі директор МІОКу Ірина Ключковська подякувала Мирославі Гонгадзе за те, що вона погодилася зустрітися та поспілкуватися зі студентами Львівської політехніки і своїм прикладом наполегливості, професіоналізму та нездоланності надихнути їх на майбутні звершення.