Буенос Айрес, 5-го липня 2018 року.
До:
Пані Ірина Ключковська
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК)
Національний Унівеситит «Львівська Політехніка»
Львів – Україна

Вш. Пані Директор!

Після укладення угоди в 2012 році співпраця між МІОК-ом та УКТ Просвіта має живий та безперервний характер та є доказом важливості ролі, котру відіграють наші установи у збереженні української ідентичності в країні поселення. Ключовим показався Підготовчий Курс Учителів, організований у 2015 році, для котрого МІОК відправив кваліфікованого викладача, котрий зумів збагатити навчальний рівень мови в нашому середовищі. Отримання нових модерних матеріалів та освітних рекомендацій збільшує можливості спілкування в цьому етапі та дає можливості фахівцям набрати досвіду відносно українсько-аргентинської діаспори.

Започаткований нашим товариством у 2017 році Проект Україна дав можливість дізнатися наживо членству та співпрацівникам про працю МІОК-у, про його високий організаційний, інтелектуальний та кваліфікований рівень. Здійснена подорож в Україну численної делеґації стала запорукою для продовження праці та початком нової фази в проекті: підготовка групи студентів для участі у Вами організованих успішних літних курсах «Крок до України».
У 2018 році Проект Україна зібрав групу студентів (9), учителів (3) та координаторів (2), котрі братимуть участь у «Літній Школі» для інтенсивного вивчання мови, для пізнання свого коріння, для створення безперервного зв’язку із Україною. В прикріплені подаються деталі про склад делегації. Відзначаємо, що діяльність поза межами курсу поодиноких учасників не підлягає відповідальності Міжнародного Інституту Освіти і Культури.

В переконанні, що цьогорічний захід – це ще один крок для здійнення наших спільних мрій, бажаємо Вам багато успіхів та всього найкращого!
Слава Україні – Героям Слава!

Argentina_head 2