Ось і настав п’ятий день ХІ Міжнародної літньої школи україністики “Крок до України”, який запам’ятався нашим студентам цікавими знайомствами:)

Саме сьогодні на зустріч із учасниками Літньої школи – 2018 завітала відома українська та американська співачка, композитор, музикант, волонтер та просто надзвичайна дівчина-сонце Брія Блессінг.

Народилася Брія у Техасі (США), у 13 років разом із батьками переїхала до України і вже майже 26 років проживає у Львові. “Україна згуртувала нас, ми зрозуміли, що найцінніша річ — це сім’я”ділилася Брія своїми спогадами.

Було дуже пізнавальним для наших студентів дізнатися про її особистий досвід вивчення української мови: “Ми не знали мови, тому не ходили до української школи. В Америці існує спеціальна програма для індивідуа­льного навчання Homeschool: розроб­лені методички, підручники, тести. Мама нас за нею вчила. Диплом про середню освіту отримали американський. Українську мову, цифри, термінологію вивчали самостійно, в побуті. Пригадую, як малими йшли на базар із зошитом в руках: продавці спочатку писали ціну в зошиті, а потім озвучували вголос — ми запам’ятовували”.

Співали разом із Брією пісні, говорили про її творчість, нові проекти, волонтерство, яке є невід’ємною частиною життя цієї дивовижної дівчини, адже вона постійно бере участь у музичних виступах на Сході України на підтримку українських військовослужбовців.

“Моє покликання — це музика, а головне призначення в житті — це допомога тим, хто цього потребує. Чим більше ти віддаєш, тим вартіснішою людиною ти стаєш!” озвучила співачка своє життєве кредо учасникам Літньої школи – 2018.

Брія із радістю відповідала на усі запитання наших студентів не тільки під час зустрічі, а і під час автографсесії, заряджаючи своїм позитивом, світлом, радістю кожного, хто мав нагоду бути присутнім на цьому чудовому заході!

Сподіваємося, що такі цікаві зустрічі із Брією Блессінг стануть щорічною доброю традицією на нашій Літній школі “Крок до України”!

P.S. Дякуємо Андрію Яціву, заступнику директора МІОК, за прекрасне модераторство цього заходу, а також Назару Подольчаку, директору Tech StartUp School Львівської політехніки, за надану можливість організувати цю зустріч в Open Space Room цієї школи.

Фото Наталії Павлишин