Сьогодні студенти ХІ Міжнародної літньої школи україністики «Крок до України» мали унікальну можливість завітати на оглядову екскурсію до Tech StartUp School Львівської політехніки.

Tech StartUp School – це комфортне інноваційне середовище для продукування та реалізації креативних ідей та успішних start up-ів, щоб допомогти новаторам під керівництвом бізнес-тренерів та менторів пройти шлях від ідеї start up-у до побудови бізнес-моделі, пошуку інвестицій та комерціалізації інноваційного проекту.

Для деяких віртуальна (VR) і доповнена (AR) реальність асоціюються тільки з розвагами, але це не так. Програми, написані під VR і AR, вже використовують у бізнесі, навчанні, мистецтві. Переконалися в цьому і наші студенти Літньої школи, відвідавши Лабораторію віртуальної і доповненої реальності Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Щиро дякуємо директорові школи Назару Подольчаку за надану можливість відвідати найінноваційніше місце у Львові, а також чудовим працівникам Tech StartUp School: Наталії Іванковій, Ользі Луцишин, Дмитру Донченку, Роману Васьківу   та студенту-волонтеру Оресту Сірику,– за допомогу в організації проведення заходу-зустрічі з Брією Блессінг:)) Ви – надзвичайні!

Фото Дениса Вертелецького та Вікторії Гойсан