Олександра Зробок – майстриня народної творчості, членкиня Львівського обласного центру народної творчості – вишиває Шевченкіану та орнаменти Трипільської культури, на яких зображений глибинний світ давніх українських символів. Хатинка, вишита за мотивами вірша Великого Кобзаря, стала першою в творчому доробку пані Олександри. Робіт на Шевченківську тематику налічується вже не один десяток. На картинах відображені теми добра і зла, правди і кривди, доля жінки, доля матері, краса  природи українського села. Роботи пані Олександри дуже теплі та справжні, чесні, серйозні й разом з тим грайливі. Майстриня стверджує, що мистецтво відкрило для неї інше життя і дихання. «Правду кажуть: якщо хочеш  бути щасливим, не треба шукати свого щастя за морями, воно є поруч з тобою, воно «всередині тебе». Моя вишивка і є моє щастя».

Мистецтво Олександри Зробок є ароматом індивідуальної свободи. Воно стоїть на трьох китах – нитка, голка, інтуїція. Малює ниткою так само, як художник пензлем. Майстриня хоче, щоб картини були такими ж живими, як і поезії Тараса Шевченка.

Олександра Зробок – учасниця  25 колективних виставок у музеях України, експонент 12 персональних виставок, нагороджена дипломами і грамотами.

Виставка картин проходила у рамках IV Міжнародного Конґресу «Світове українство як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті: «…землякам моїм в Україні і не в Україні…», присвяченого  200-літтю Тараса Шевченка з 18 по 24 серпня 2013 року у Львівській політехніці.