Інформація від партнерів

Дорогі освітяни!

Українська культура та мова є яскравою частиною канадської мозаїки. Українські освітні програми були необхідними для збереження та зміцнення української ідентичності в Канаді. Ми раді повідомити Вас про Всеканадську Конференцію Українських Освітян – 2019: «Святкування української спадщини через глобальні зв’язки», яка відбудеться 23-25 травня 2019 року в Канадському Музеї Прав Людини (Вінніпеґ, Манітоба). Ця конференція об’єднає українських освітян з усієї країни для обговорення важливих питань, пов’язаних із сучасними та майбутніми передовими досвідами навчання.

Ми очікуємо, що ця подія стане прекрасною нагодою обмінятися вчительським досвідом, стане платформою для плідних дискусій, можливостей для майбутньої співпраці, професійного розвитку та налагодження професійних контактів. 
Реєстрація онлайн вже завантажена. Звертаємо Вашу увагу на те, що у програмі конференції внесені зміни. Ви можете зареєструватися на Конференцію через посилання на лінк: https://ncue.ca/ 

 Реєстраційна форма

Щоб взяти участь у конференції, просимо виповнити реєстраційну форму онлайн або заповнити реєстраційний пакет ( та надіслати на ел. адресу: ncue@mpue.ca.

Реєстраційну платню просимо надіслати поштою на адресу:

Manitoba Parents for Ukrainian Education

Suite 200, 1215 Henderson Hwy

Winnipeg, MB R2G 1L8

З повагою,

Організаційний комітет конференції