У четвер, 27 вересня, в актовій залі головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка” відбулась Вчена рада університету, головною темою якої став звіт Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Директор МІОКу Ірина Ключковська доповіла присутнім про напрями діяльності МІОКу, проведену наукову, презентаційну та культурно-просвітницьку роботу та перспективи розвитку Інституту.

Інститут невеликий, якщо не сказати малий, порівняно з іншими навчально-науковими інститутами університету. Це десяток осіб, який прекрасно виконує свою роботу — роботу, спрямовану на імідж Львівської політехніки. Я бачу, як вони готують свої заходи, і бачу кількість цих заходів — подякувати справді є за що, — прокоментував доповідь ректор професор Юрій Бобало.

Результатом виступу Ірини Михайлівни стала ухвала Вченої ради про схвалення і підтримку роботи МІОКу, визнання цієї діяльності як важливої частини в реалізуванні гуманітарної політики університету, налагодженні та зміцненні міжнародних зв’язків у галузі освіти, науки й культури, розвитку та підтримки зв’язків зі світовим українством та інше.