Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» у Львові – це чудова можливість вивчити українську мову, поглибити свої знання з української культури, весело і цікаво провести час у чарівному і неповторному місті Львів у колі нових друзів.
Організатор школи – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК).
Запрошуємо до участі студентів, науковців, дослідників та всіх, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури.

У літній школі «Крок до України» Вас чекає:

Інтенсивний курс української мови
Двотижнева програма тривалістю 40 годин, яка передбачає вивчення української мови на початковому, середньому або високому рівні відповідно до результатів тесту, який учасники проходять у перший день школи.

10 культурно-мистецьких заходів
Екскурсії, майстер-класи та тренінги з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв сформує у Вас враження про сучасну Україну.

Виїзні мандрівки
Відвідання знакових для української історії та культури місць, які допоможуть краще пізнати Україну.

Чудова атмосфера
У літній школі вас чекають професійні і привітні викладачі, львівська кава на перервах та нові друзі з усього світу.

Ваш конкретний результат
Після школи ви отримаєте сертифікат про проходження курсу на визначеному рівні, а також матимете ваш реалізований проект.

ХТО МОЖЕ ЗГОЛОСИТИСЯ?
Слухачами літньої школи «Крок до України» можуть бути носії різних мов, з різними базовими знаннями української мови, які на момент проведення школи досягли 18 років.
Завантажити детальну інформацію про Літню школу (українською)
Download the detailed information about The Summer School (in English)

Реєстрацію на школу 2020 відкрито