12-13 березня 2019 р. соціолог МІОКу Вікторія Гойсан взяла участь у воркшопі «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дизайну досліджень та аналіз якісних даних», який відбувався в Києві у рамках проекту «Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації». Захід реалізовувався Інститутом європейської політики (Берлін) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва (Київ), Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «Think Twice UA» (Київ) за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Тренерами були Олександра Койдель (аспірантка Берлінської школи глобальних та трансрегіональних студій при Вільному університеті Берліна) та Себастьян Гоппе (науковий співробітник Інституту cхідноєвропейських студій при Вільному університеті Берліна).

Першого дня учасники воркшопу сконцентрувалися на підготовці аналітичних матеріалів, а саме на принципах дослідницької роботи, розробці дизайну дослідження та якісному написанню аналітичних матеріалів.

Другого дня було презентовано програмне забезпечення для збирання, організації та роботи із дослідницькою літературою, а також обговорено якісні методи досліджень та інструменти для аналізу даних.

Фотографії: Андрій Проць