Дорогі друзі, нарешті ми, працівники МІОКу, прийняли важке для нас рішення про перенесення знакової події – Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?», яка мала відбутися 25–28 червня 2020 року у Львівській політехніці. До останнього сподівалися, що коронавірус таки відступить.

До нас зголосилося понад 250 учасників із 30 країн світу, знакові постаті – спеціальні гості Оксана Пахльовська та Віталій Портников; ключові доповідачі – професіонали найвищого рівня: владика Борис Ґудзяк, Володимир В’ятрович, Оксана Винницька-Юсипович, Павло Гриценко, Ірина Дмитришин, Адріян Кармазин, Міхаель Мозер, Володимир Шейко, з якими разом мали обговорити стратегічно важливі для нашої Держави питання – буття української мови у світі сьогодні і завтра. Участь кожного з вас – безцінна! Ми за все дуже дякуємо.

Але Бієнале обов’язково відбудеться!!!

Разом з вами ми визначимо найбільш прийнятні дати! Ми не припиняємо роботу і максимально використаємо цей час, щоб наша зустріч перевершила усі ваші очікування, була продуктивною і дала добрі результати.

Бажаємо міцного здоров’я, сили і витримки!

Контактна особа: Оксана Трумко, моб. тел.: +38(067)454-21-62, роб. тел.: +38(032)258-01-51, e-mail: congress@miok.lviv.ua