Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) активно працює дистанційно, бо немає карантину на пізнання, продовжуючи роботу над новими ідеями незалежно від місця дислокації – чи з кабінетів Інституту, чи з домівок. Ми розпочинаємо особливий освітній проєкт «На пізнання немає карантину». Для цього ми, зокрема, опрацювали та підготували для публікації ексклюзивні відео захопливих майстер-класів, проведених на організованому МІОКом Першому світовому форумі українознавчих суботніх та недільних шкіл, що відбувся у Львівській політехніці.

Цей Форум, згуртувавши понад 250 учасників із 36 країн світу, дав старт новим ідеям та проєктам, які народилися саме під час обговорень на наших комунікаційних майданчиках. А це, зокрема:

  • унікальний електронний ресурс «Український освітній всесвіт: інтерактивна карта та форум комунікації педагогів українських шкіл вихідного дня за кордоном», над реалізацією якого зараз успішно працює наш Інститут;
  • учительський семінар Шкільної ради КУК-Торонто «Слідами Першого Всесвітнього форуму вчителів діаспори»;
  • конференція «Українська закордонна школа – крок у майбутнє» у Нідерландах;
  • створення Спілки Українських Освітян Діаспори;
  • майстер-клас із розпису яворівської іграшки в Українській недільній школі при Асоціації «Українсько-Грецька Думка» тощо.

Запрошуємо вас ефективно провести час на карантині.