1 червня 2020 року, у Міжнародний день захисту дітей, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) продовжив серію онлайн-заходів, які започаткувала СКВОР у відповідь на нові виклики.

На запрошення свого багатолітнього партнера, Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради Світового Конґресу Українців (СКВОР СКУ), працівники Інституту провели на платформі GoToMeeting вебінар «Підручник з української мови як іноземної (В2–С1) «Ключ до України: міста і люди» для педагогів українознавчих суботніх і недільних шкіл за кордоном і колег з України. У вебінарі в онлайн-режимі взяли участь 32 освітян з різних країн і континентів.

Вебінар проводили працівниці МІОКу – к. філол. н., старша наукова співробітниця Оксана Горда та к. філол. н., наукова співробітниця Оксана Трумко. Працівники МІОКу презентували свій новий підручник, який допоможе учням українознавчих суботніх та недільних шкіл не тільки цікаво вивчати українську мову, а й пізнавати Україну.

Доповідачки у своїй презентації розповіли про зміст і структуру підручника «Ключ до України: міста і люди» (В2–С1), який підготував авторський колектив Інституту: Ірина Ключковська, Оксана Горда, Оксана Трумко, Наталія Мартинишин, Ольга Руснак і Галина Темник, висвітлили тематику текстів і типи завдань, окреслили як працювати з цими матеріалами та адаптувати для певної аудиторії тощо.

Усі, хто брав участь у вебінарі, мали змогу виконати пропоновані завдання та поставити запитання презентаторкам.

Учасники заходу також висловили свої подяки та поради авторам підручника і схвальні відгуки про роботу МІОКу в освітньому напрямі.

На завершення вебінару директорка МІОКу Ірина Ключковська подякувала всім учасникам за постійну увагу до проєктів, над якими працює колектив Інституту та цінні поради наших партнерів, що допомагають створювати якісні навчальні матеріали.

 Захід став вже третім із запланованих вебінарів у співпраці зі СКВОР. Дякуємо Голові СКВОР Оксані Левицькій за ініціативу, яка дозволяє українським освітянам розповідати про нові начальні напрацювання, обмінюватися досвідом і професійно вдосконалюватися.