Вельмишановний Юрію Ярославовичу,

вітаючи Вас із уродинами, запевняємо Вас як керівника авторитетного, знаного, сильного Університету, що в нашій особі Ви завжди маєте і матимете надійного будівничого нашого спільного дому. Ми чесно та правдиво докладаємо зусиль, аби ім’я Львівської політехніки лунало в усьому світі, щоб воно і в Україні, і в міжнародній освітянській, науковій, діаспорній спільнотах завжди асоціювалося з інноваціями, інтелектом, доброчесністю, порядністю і патріотизмом.
Знаємо, як непросто Вам бути капітаном нашого корабля, який великий тягар відповідальності лягає на Ваші плечі за успіх Університету, за його імідж, за ухвалення складних рішень в умовах постійних змін і нестабільності в нашій державі.
Колись давно, перед першими Вашими виборами на посаду ректора Львівської політехніки, від імені МІОКу я сказала Вам: «Юрію Ярославовичу, ми за будь-яких обставин завжди будемо з Вами, будемо частиною Вашої команди». Ми нею були всі ці роки. Ми готові повторити ці слова й сьогодні.
Дорогий наш пане Ректоре, від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, вірної творчої команди, успіху, що вимірюється авторитетом і повагою до Вас особисто, до працівників і до Університету загалом. Бажаємо задоволення від результатів Вашої важкої, але такої шляхетної праці!

І нехай береже Вас Усевишній!
З глибокою повагою,
від імені колективу,
директорка Ірина Ключковська