Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) спільно з Українською школою в ОАЕ «Софія» організовують Міжнародний конкурс проєктів «Бренд Україна: творимо разом» для української молоді за кордоном (учнів українських шкіл, членів українських молодіжних патріотичних громадських організацій) на найкращі ідеї для формування й просування бренду України, покращення міжнародного іміджу України в країнах перебування українців.

Партнери конкурсу – Світова Федерація Українських Жіночих Організацій та Світова Координаційна Виховно-Освітня Рада Світового Конґресу Українців.

Мета конкурсу – залучити молодь та дітей з усього світу до творення та промоції образу України в їхніх середовищах. Завдання конкурсу:

  • пошук ідей для формування позитивного іміджу України серед різних цільових авдиторій з урахуванням специфіки країн світу й особливостей дитячої та молодіжної авдиторії;
  • пошук ідей для дитячої та молодіжної культурної дипломатії України у світі;
  • привернення уваги громадськості в Україні та за кордоном до бренду «Україна», презентація найкращих пропозицій, отриманих під час конкурсу тощо.

До участі можуть зголоситися команди з 3-5 учасників однієї з вікових категорій: 10-14 років або 15-18 років. Участь у конкурсі можуть узяти:

  • команди, які навчаються в українознавчих школах за кордоном, або є членами патріотичних українських громадських організацій за кордоном;
  • команди, учасники яких не належать до жодної з перелічених категорій, але проживають за межами України та мають бажання долучитися.

Крім того, до складу команди може входити один учасник з України, якщо команда складається з трьох учасників, або два учасники з України, якщо команда складається з чотирьох-п’ятьох учасників.

Результати своєї роботи команди зможуть подати у формі презентації (напр., у “PowerPoint”) чи відеороликів. Членами журі, які оцінюватимуть їх, будуть рівновіддалені від організаторів експерти з галузей маркетингу, економіки, культури. Ці матеріали будуть надані дипломатичним установам й органам державної влади України, а також широко висвітлені в медіях. Їхні творці, діти, будуть нагороджені цінними подарунками.

Реєстрація  учасників  триває до  31 січня  2020  р. Зареєструвати свою команду можна за цією формою.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

Переглянути  відеозапис вебінару «Як взяти участь у конкурсі «Бренд Україна: творимо разом» можна тут.