Українська спільнота за кордоном продовжує рости, розвиватися, змінюватися. Під час Конференції у фокусі нашої уваги будуть питання формування та розвитку нових українських громадських об’єднань за кордоном, а також трансформація діяльності українських громадських організацій з давньою історією, яка зумовлена новими викликами. Особливу увагу звернемо на способи їхньої комунікації, мережування, взаємодії з Україною та між собою.

Думку кожного учасника буде враховано. Для цього використаємо інноваційні ресурси, які дозволять зробити захід максимально інтерактивним. Буде цікаво!

Разом шукатимемо відповіді на запитання:

  • Чому з’являються нові українські громади та організації за кодоном?
  • Чи змінилася діяльність українських діаспорних організацій в сучасних умовах?
  • Наскільки ефективною є взаємодія нових громад та діаспорних організацій?
  • Які очікування українців з-за кордону від співпраці з Україною?

Запрошуємо:
Українських громадських активістів та волонтерів з-за кордону, дослідників та експертів з міграції, а також представників державних органів влади і всіх, кого цікавить питання розвитку українських громад за кордоном та сучасної міграції.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за лінком: https://forms.gle/6bD4rouWZwcQU6Bt9

В подальших інформаційних матеріалах ви довідаєтеся про запрошених спікерів та формат роботи. Слідкуйте за оновленнями на сайті МІОКу або на сторінці події у  Facebook.

Термін завершення реєстрації – 18 квітня 2021 р. (включно).
Науковці та всі охочі мають можливість подати безкоштовно матеріали до електронного збірника. Деталі для подання публікацій.