Щонеділі українці в Іспанії невпинно організовують акції протесту проти фашистської агресії Росії в Україні. До підтримки українського народу навіть долучився голлівудський актор Хав’єр Бардем:

«Я зараз тут, щоб продемонструвати своє засудження войовничих дій Російської Федерації проти України».

Цікаво, що за ініціативи мешканців містечка Фуентес-де-Андалусія, впродовж тижня їхнє містечко матиме горду назву «Україна»  Крім того, деякі з його вулиць також тимчасово перейменують на Київську, Маріупольську, Харківську, Херсонську й Одеську. А будівлі МЗС Іспанії та площа Сібелес у Мадриді замайоріли кольорами нашого прапора. У такий спосіб мешканці хотіли продемонструвати свою солідарність з народом України.

Також іспанці активно допомагають тимчасово переміщеним українцям, зокрема надають прихисток, роботу, можливість навчатися у школі, забезпечивши учнів мовним асистентом. А також консалтингова компанія з цифрової трансформації Prodigioso Volcán розробила візуальний посібник для полегшення спілкування тимчасового переміщених осіб з України з громадянами Іспанії.

Глава Уряду П. Санчес запевняє, що Іспанія стабільно буде надавати Україні усю необхідну підтримку: на політичному й у гуманітарній рівні. А невдовзі П. Санчес планує особисто відвідати Україну. Іспанія уже надала 200 тонн боєприпасів, 20 бронеавтомобілів і вислала з країни 25 російських дипломатів.

Для всіх охочих долучитися до допомоги Посольство України в Королівстві Іспанія відкрило рахунок у банку BBVA для гуманітарної допомоги тимчасово переміщеним особам та постраждалим від війни в Україні.

Дякуємо кожному, хто бореться разом з нами. Слава Україні!

Список джерел:

  1. https://www.facebook.com/Embajada-de-Ucrania-en-el-Reino-de-Espa%C3%B1a-822986187796495/
  2. https://www.facebook.com/sergiy.pogoreltsev
  3. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1638418539827777&id=100009789399084
  4. https://mon.gov.ua/ua/news/v-ispaniyi-pracyuyut-nad-stvorennyam-ukrayinskih-navchalnih-materialiv-dlya-ukrayinskih-uchniv-ta-shukayut-movnih-asistentiv?=print
  5. https://kino.24tv.ua/oksaronosniy-havyer-bardem-pidtrimav-ukrayinu-mitingu-bilya-posolstva_n1909940
  6. https://t.me/V_Zelenskiy_official