❤️ Згідно з пропозицією МІОКу, відтепер у Львові з‘явилася вулиця Богдана Гаврилишина – українського, канадського та швейцарського економіста, громадсько-політичного діяча, мецената, члена Римського клубу. Гаврилишин завжди наголошував на своїй українськості, допомагав у розбудові незалежної держави. Свого часу на запрошення нашого інституту він був гостем Львівської політехніки (Львівська політехніка). Крім того, достойник профінансував видання створеного в МІОКу підручника з української мови як іноземної “Крок 1” – у час, коли ця ключова україністична галузь перебувала на стадії зародка. Міоківці вдячні комісії з перейменування та всій львівській громаді за гідне пошанування великого Українця.

Друзі, долучаймося до процесу викорінення всього російського з нашого простору. Львів’яни та всі українці мають знати імена людей, які зробили максимум для утвердження України, зокрема за кордоном.

До речі, колишня назва вулиці – Визвольна. Це найменування їй присвоїли в 1962 році на честь “радянського визволення” Львова та західних теренів України.