Вітаю всіх!

          Щирий привіт зі Швейцарії. Дуже приємно, що з’явився цей проект. Маю надію на спілкування та співпрацю.

          Моя мрія – зробити гарний імідж України в контексті  козацької історії. У Європі кожна країна має той чи іниший імідж та символи, які з ним пов’язані.

          Чому цей аспект? Тому що козацтво як символ може бути сприйнятий молоддю.

          Ще одне. Українські області, міста, містечка мають оригінальні герби. Пропоную у Вас на сайти зробити сторінку, де розмістити герби областей, міст, та містечок України, та надати коротку інформацію про них.

          Ще одна пропозиція. Ви зробили сторінку “Видатні постаті”, але я вважаю, що також треба зробити сторінку, типу, “Діаспора у лицях”. Тобто я пропоную поважати всіх українців, які мешкають за кородном, та займаються українським справами, та надати ім можливість презентувати себе (по їх бажанню) на сторінка Вашого сайту. З одного боку це конкретизує відповідь на питання хто це такий українець/українка за кордоном, а також може надати можливість відкритому спілкуванню та  здійсненню разноманітних проектів та програм.

          Також є побажання, щоб Ви зробили сторінку на якій були б презентовані інтернет-адреси українських товариств за кордоном, наприклад: http://www.sus-uvs.ch