НАРОДНИЙ  ДЕПУТАТ  УКРАЇНИ

13 червня 2008 року № 01/3-163

Учасникам Конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті»

Дорогі друзі!

          Щиросердно дякую за запрошення взяти участь у роботі Конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті».

          Хочу висловити слова вдячності організаторам цього заходу Міжнародному інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», за активну громадянську позицію та усвідомлення необхідності вироблення механізмів співпраці з діаспорою, аналізу її впливу на утвердження Української Держави в міжнародній спільноті.

          Із задоволенням відзначаю постійно зростаючий інтерес у світі до України, чому всебічно сприяє подвижницька діяльність світової української діаспори.

          Важко переоцінити значення роботи, здійснюваної осередками діаспори в різних країнах на різних континентах. Вона численними струмками зливається в єдиний могутній потік українських змагань за межами нашої держави, щоби, об’єднавшись з потужними материнськими витоками рідної землі, перетворитись на нескориму твердиню світовою українського духу.

          Тому гідною справою є аналіз впливу української діаспори на розвиток України як європейської демократичної держави та сприйняття її у світі.

          Тож, бажаю учасникам цього патріотичного форуму плідної роботи, творчих здобутків, успіхів у благородних починаннях в ім’я світового українства, козацького здоров’я та усіх інших гараздів.

          Щиро Ваш,

Голова Комітету Верховної Ради України
з питань європейської інтеграції,
народний депутат України

Борис ТАРАСЮК