Директору Міжнародного інституту освіти,
культури та зв’язків із діаспорою
Національного університету «Львівська політехніка»
Ірині КЛЮЧКОВСЬКІЙ

Вельмишановна пані Ірино!

Від імені Президії Білоруського громадського об’єднання українців «Ватра», громадських об’єднань українців «Заповіт» (м. Мінськ), «Краяни» (м. Молодечно) висловлюємо Вам, працівникам Вашого інституту щиру та сердечну вдячність за можливість прийняти участь в роботі ІІІ Міжнародного конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави України у міжнародній спільності: сучасний вимір, проекція в майбутнє».

Для нас, представників українців Білорусі, які вперше приймали участь в роботі такого міжнародного конгресу, це дуже важливо. Конгрес дав нам багато чого для роздумів про шлях подальшої нашої діяльності, висвітлює важливіші, першочергові завдання в питаннях етнічної ідентифікації національно-культурної самобутності, в збереженні нашої духовності, в сприянні збільшення авторитету України і інших численних питаннях.

Зустрічі та обмін думками з представниками діаспор багатьох країн світу були плідними та зацікавленими. Білоруська делегація відзначає, що Ви, шановна пані Ірино, разом з працівниками Вашого інституту організували та провели ІІІ Міжнародний конгрес на високому професійному рівні: це і підготовка програми конгресу, участь в його роботі великої кількості представників діаспор світу, забезпечення умовами роботи, проживання, харчування та культурна програма учасникам конгресу зроблені досконально.

Ми розуміємо, що ІІІ Міжнародний конгрес відбувся, дякуючи самовідданій справі саме колективу інституту. Наша особлива вдячність пані Марії, Вашому заступнику, під патронажем якої проводилась підготовча робота саме з представниками білоруської діаспори.

Ми маємо надію в майбутньому на подальшу плідну працю з Вашим міжнародним інститутом, на подальші зв’язки та контакти.

З великою повагою

В.Гутовський
Г.Калюжна
Л.Лисокобилка