Вельмишановні учасники ІІІ Міжнародного конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільності: сучасний стан, проекція в майбутнє»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» висловлює Вам сердечну вдячність за Вашу присутність та  активну участь у роботі Конгресу. Увага до Конгресу представників з 28 країн світу та найважливіших інституцій з України є переконливим свідченням глибокого зацікавлення української спільноти за кордоном і в Україні до проблем взаємозв’язків нашої держави і діаспори, яка є потужним ресурсом для розвитку демократичної України та утвердження її доброго імені у світі.

Окрему вдячність за участь у роботі ІІІ Конґресу хочемо висловити Президенту Світового Конґресу Українців Евгену Чолію, Голові Європейського Союзу Українців Ярославі Хортяні, Голові Світової Федерації Українських Жіночих Організацій Марії Шкамбарі.

Ми сердечно дякуємо усім, хто долучився до плідної співпраці та діалогу в роботі Конгресу, висуненні пропозицій та рекомендацій до Ухвали.
Щиро дякуємо за підтримку у підготовці Конґресу Національному університету «Львівська політехніка», Писарчукові Петру Івановичу, Народному депутатові України та Благодійному фонду «Південний», Львівській обласній раді, Львівській обласній державній адміністрації, Львівській міській раді, Всеукраїнському благодійному фонду «Запорука», Unidea-UniCredit Foundation, ВАТ ТФ Готелю «Супутник», мережі автозаправних станцій ОККО, Почесному Консульству Литовської Республіки у Львові, Центру творчості дітей та юнацтва Галичини та багатьом іншим організаціям.

Переконані, що завдяки нашим спільним зусиллям нам вдасться створити відповідну законодавчу базу для реалізації програм підтримки світового українства.

Голова організаційного комітету Конґресу,
Директор Ірина Ключковська