31 жовтня 2015 р. Олеся Палінська та Оксана П’ятковська, наукові співробітники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка», взяли участь у роботі ІІ Форуму Global Ukrainians, що відбувся у Києві у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

ІІ Форум Global Ukrainians мав на меті обговорити стратегію народної дипломатії, над якою останні три місяці працювали учасники мережі Global Ukraine. Стратегія народної дипломатії – план конкретних дій за такими напрямами: інформаційна політика, промоція сучасної української культури, економічний розвиток та освітні проекти.

У Форумі взяли участь представники з різних континентів, зокрема з таких країн, як США, Канада, Мексика, Польща, Нідерланди, Швейцарія, ПАР, Індія, ОАЕ, Китай, Японія, Австралія та ін.

Під час нетворкінгу представники МІОК поспілкувалися з представниками нової діаспори, розповіли про діяльність Інституту та окреслили можливі напрями для співпраці.

Переконані, що ця участь у Форумі дасть можливість для розвитку нових проектів МІОК, а також популяризації можливостей українців у світі для розвитку України.

Відео форуму можна переглянути тут:
http://global-ukraine.org/2015/10/31/translyatsiya-ii-forumu-global-ukraine-nazhyvo/

Для довідки:
Global Ukraine – світова мережа проактивних громадян та спільнот світу, які створюють екстериторіальний український простір та є «агентами» змін та впливу України.
Мережа «Global Ukraine» покликана консолідувати молоде покоління Українських Лідерів та створити міцнi партнерськi відносини з Друзями України по всьому світу.

Місія Global Ukrainians полягає у:

  • формуванні глобальної професійної мережі народної дипломатії, здатної сприяти просуванню української ідентичності, культури і захисту економічних інтересів по всьому світу;
  • об’єднанні людей, місць та ідей для створення нового інтелектуального та економічного капіталу шляхом глобалізації України;
  • поширенні інформації про українську боротьбу за свободу і демократію.