Свіжий «Маршрут №1» – вже 37-й – це унікальний путівник мистецтвом, яке не лише показує минуле, а й проектує майбутнє

У день, коли свіжий глянець потрапить у продаж, – 6 листопада, – в галереї «Лавра» відкриватиметься вже 17-а Фотовиставка «Дня». Тож, новий «Маршрут» стане своєрідним путівником історією української і світової фотографії, а також сторінками щорічного «фотолітопису» «Дня» – нашою виставкою.

«Для пізнання нашої країни, фотовиставка «Дня» – ідеально скроєна. В часи нівелювання особистості і панування кітчу, ми показували справжні українські характери. У часи, коли нас чекали зміни, – а багато хто їх не бачив, – ми показували фотографії-прогнози, фотографії-попередження. Ці фотографії – «камінчики», за якими країна повинна повертатися до свого, – пише у традиційній вступній колонці головний редактор «Дня» Лариса Івшина. – Є важкі фото, які хочеться забути. Але треба раціонально бачити, збирати сили і впливати. Є дуже гарні зворушливі фото. Є багато знімків, які просто сочаться любов’ю. Зараз ці фото дуже потрібні. Це такий собі «лікувальний екстракт». А наша фотовиставка – «аптека».

Тож, у «Маршруті №1. Фотобієнале країни» творча команда «Дня» підготувала для вас все найцікавіше. Наприклад, три інтерв’ю з фотографами- учасниками нашого фотоконкурсу, чиї фото вражають – Віктором Ковальчуком, Олексієм Плиском та Олегом Батраком. А ще – розмову з «репортером деталей» Сергієм П’ятериковим.

Уже традиційна інфографіка розповість про історію фотографії в Україні та світі. Також на сторінках глянцю ви знайдете десять правил ідеальної фотографії для любителів селфі, багато цікавої інформацію про фотоконкурс «Дня» і список фільмів, які повинен подивитись кожен фотограф.

І це — далеко не все, що чекає на вас у новому «Маршруті»! Запитуйте 37-й «Маршрут №1. Фобієнале країни» уже з 6 листопада у кіосках продажу преси або замовляйте на сайті «Дня».

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День»