Цього року в січні виповнилося 90 років Вірі Вовк – поетесі, прозаїку, драматургу, перекладачу, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка, великому другу Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка».

Вельмидостойна і Дорога Пані Віро !

Наш Інститут, що полюбив Вас і Вашу прекрасну творчість, що мав радість і щастя долучитися до Ваших творчих зустрічей у Львові, сердечно вітає Вас із Ювілеєм.
Будьте і надалі такою невсипущою у праці, такою щедрою на нові твори, такою сонцелюбною і життєрадісною, жвавою у мандрах.
Хай Добрий Господь обдаровує Вас міцним здоров’ям, щоб Ви ще довго могли вчити нас любити гарне, мистецьке, духовне у християнській гармонії з Богом, Людиною, Природою і Світом.
І перш за все, навчати нас, як самовіддано і безкорисно любити Україну, для якої Ви себе посвятили.
Кланяємося Вам доземно.
Многая і Благая літ Вам !

Від імені колективу МІОКу
з глибокою пошаною
Директор Ірина Ключковська
Львів, 2016 рік

Відповідь на вітання

Дорога пані Ірино! Сьогодні я дістала Вашу посилку, яка зворушила мене до сліз. Не знаю, за що заслуглвую на стільки признання, любови! Очевидно, Ви перебільшуєте мої добрі прикмети, однак одна з них правдива: моя любов до України. Я не зробила для Неї багато, але зробила те, що було в моїх щирих силах. Тепер уже мало залишилось…
Дякую також за чудовий календарчик, який усі тут подивляють, особливо ласі хлопці! Мушу Вам сказати, що я горда за приязнь з Вами і зараховую Вас до своїх найближчих подруг. Сердечно обіймаю й цілую – Ваша Віра Вовк