З нагоди наближення 200 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка Міжнародний  інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» започатковує на інтернет-сторінці розділ «Шевченкіана», метою якого є висвітлення інформації про перебіг приготувань, ювілейних заходів та святкувань, приурочених до ювілею Великого Кобзаря. У цьому розділі буде відображена актуальна інформація про підготовку до ІV Міжнародного конгресу «Світове українство як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті», присвяченого 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться у серпні 2013 року.

Звертаємося до українських громад, освітніх закладів в Україні та зарубіжжі з проханням долучитися до наповнення цього розділу, інформуючи громадськість про заходи, які ви збираєтеся провести у рамках вшанування 200-ліття від дня народження Т. Шевченка, а саме:

–    відкриття пам’ятників та пам’ятних знаків;
–    проведення конференцій, круглих столів, семінарів;
–    видання творів, перекладів, наукових чи популярних публікацій;
–    проведення Шевченківських читань, концертів, виставок;
–    колективні відвідини Канева та рідних місць Шевченка, музеїв в Україні і за кордоном;
–    інші заходи.

Ваші матеріали та інформація про вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка будуть цікавими та корисними для українців у всьому світі і стануть добрим вкладом у скарбничку пам’яті Кобзаря.

Інформацію просимо надсилати на адресу: iiec@polynet.lviv.ua