Третій день перебування Евгена Чолія у Львові розпочався зустріччю зі студентами та викладачами Інституту психології та права Національного університету «Львівська політехніка». Пан Чолій провів лекцію, яка завершилась численними запитаннями від студентів і викладачів та конкретними пропозиціями до співпраці.

Ранкові заходи продовжила зустріч з працівниками МІОКу. Президент СКУ розпочав з подяки Інститутові за багаторічну плідну співпрацю зі світовим українством і зокрема з СКУ. Ірина Ключковська коротко розповіла про основні напрями роботи МІОКу, про нові здобутки і найближчі плани Інституту. Родзинкою зустрічі стала презентація освітнього порталу «Крок до України» для вивчення української мови як іноземної. Було також окреслено подальші кроки співпраці МІОКу та СКУ.

Після візиту до МІОКу Евген Чолій зустрівся з Головою та депутатами Львівської обласної ради та заступниками ЛОДА. На зустрічі зокрема було обговорено питання створення реабілітаційних центрів для українських воїнів та проходження їх реабілітації за кордоном за сприяння української діаспори.

О 14.00 в Актовій залі Львівської політехніки розпочалася зустріч Президента СКУ з громадськістю Львова. Модератор заходу Ірина Ключковська та ректор НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало вкотре привітали пана Чолія з присвоєнням йому почесного звання Doctor Honoris Causa Львівської політехніки та запросили очільника СКУ до виголошення промови перед львівською громадою.

У доповіді Евген Чолій представив своє бачення загальнополітичної ситуації в Україні та окреслив загрози її територіальної цілісності, незалежності, суверенітету з боку ворога – Російської Федерації.

Евген Чолій подякував за визнання його особистого внеску в українську справу на міжнародній арені і наголосив на важливості співпраці України і світового українства. Президент СКУ розповів про важливі напрями роботи організації, яку він очолює, про свій досвід співпраці з українським урядом, про готовність українців з-за кордону працювати для української справи на міжнародному рівні. Говорив також про ряд першочергових для вирішення завдань, зокрема про важливість протидії поширенню неправдивої інформації про Україну.

На зустрічі були присутні народні депутати України від міжфракційного об’єднання «Світове українство» та міжфракційного об’єднання «Львівщина»: Оксана Юринець, Іван Крулько, Валерій Пацкан, Олег Барна, Олексій Скрипник, Ігор Васюник, Олег Березюк, Юрій Шухевич, Богдан Матківський, Володимир Парасюк, Ігор Мусійчук, Андрій Лозовой, а також ректори вишів Львівщини, представники численних громадських організацій, викладачі та студенти Львівської політехніки.

Візит Евгена Чолія у Львівській політехніці завершився двома зустрічами: з народними депутатами України, зазначеними вище, та представниками Громадської ради «Святий Юр».