Найзворушливіша фотовиставка України гостює у Львові

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» перебуватиме в Головному корпусі НУ «Львівська політехніка» 21-23 березня (вул. Степана Бандери, 12) та в кав’ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35) з 24 по 28 березня 2012 року. Це наступний пункт мандрівки експозиції після Верховної Ради України та Будинку уряду, столичної галереї «Атрибут» і Будинку вчителя.

Відкриття фотовиставки у Львові відбудеться 22 березня 2012 р. о 13.30 год. в рамках роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Транснаціональні сім’ї як наслідок української трудової еміграції: проблеми та шляхи їх розв’язання», яка буде проходити у конференц-залі (204 А) головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка».

На фотовиставці буде представлено 38 кращих фотографій, обраних з понад 200 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на ІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива». Добирало світлини професійне журі, до складу якого увійшли як відомі на весь світ українські фотографи (Ігор Гайдай та Юрій Косін), так і представники міжнародних благодійних інституцій (Фонд «Відродження» та Фонд Ч.С. Мотта), а також Представництва ООН в Україні.

Регіональний партнер фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» – член Українського форуму благодійників ВБФ «Запорука». Співпартнерами на Львівщині виступили Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та Мистецьке об’єднання «Дзиґа».

Основним організатором виставки є Український форум благодійників – перша в Україні професійна асоціація благодійних фондів, організацій і бізнес-компаній, які займаються благодійністю. Форум було створено у 2005 році з ініціативи семи провідних міжнародних та вітчизняних фондів задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва. Форум є членом Європейської мережі донорських асоціацій DAFNE та мережі Всесвітньої ініціативи для підтримки ґрантодавства WINGS, а також підписантом Української мережі Глобального договору ООН. Нині Форум об’єднує 26 організацій. Детальніше – на Першому українському порталі про благодійність: www.ufb.org.ua.

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» вже привернула увагу десятків центральних ЗМІ України.

Запрошуємо і Вас відвідати її, а ми допоможемо Вам зробити яскравий сюжет чи публікацію з ексклюзивними коментарями організаторів та учасників.

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.:
258-01-51; 258-01-61 e-mail:press@miok.lviv.ua, olga@zaporuka.com.ua.