20 вересня 2016 року відбувся освітній Інтернет-семінар працівників МІОКу та вчителів з української школи ім. Лесі Українки в Неаполі (Італія), яка вже протягом 13 років успішно працює у Неаполі завдяки Міністерству освіти Італійської республіки та Асоціації українських жінок в Італії, зокрема завдяки її президентові та членові правління СФУЖО Олександрі Фаримі.

Семінар став продовженням освітнього проекту зі створення навчально-методичного забезпечення  для українських суботніх та недільних шкіл за кордоном.  До участі зголосилася українська школа Неаполя ім. Лесі Українки.

Ідею про започаткування такого проекту, запропоновану Олександрою Фаримою, радо підтримали вчителі українських шкіл у Нідерландах та Італії. А для нашого Інституту – освітні потреби українців за кордоном вже давно стали пріоритетним напрямом роботи. Тому, сподіваємось, цей навчальний рік буде дуже цікавим, насиченим і багатим на нові розробки для усіх нас, а що найважливіше – він буде надзвичайно продуктивним і захопливим для українських діток за кордоном.

Дякуємо за участь у семінарі Олександрі Фаримі, Ользі Кобринович – директорові та вчителеві підготовчої групи, Оксані Гапало – заступнику директора з  навчальної роботи, та Лідії Боровець – вчителеві 1-го класу.