7 вересня вийде друком другий випуск глянцевого додатка до п’ятничного номера «Дня» –  «Маршрут №1». У ньому ми пропонуємо з іншого боку поглянути на ювелірний світ. Ключова тема номера –  життя прикрас в країні Пекторалі.

«Прикраси – це ще й наш «інтимний» зв’язок із Європою, – пише у своїй колонці до нашого «глянцю» головний редактор «Дня» Лариса Івшина. – Коралі, венеційське скло віддавна поєднують нас зі Старим Світом. Задовго до вступу України до Ради Європи «Європа» в Україні була на кожній шиї!»

У символіці коштовностей, якими з давніх-давен прикрашали себе українські жінки, зашифровано чимало цікавих і важливих послань, більшість із яких, на жаль, до сьогодні залишаються не розкодованими. Гривні, вотуми, дукачі, коли, коралі – свідчення невичерпної розкоші української народної аристократичної культури.

Кожен українець, який хоч раз переступив поріг Музею історичних коштовностей чи бодай знає про існування скіфської пекторалі, так чи інакше повинен розуміти свою приналежність до потужної давньої традиції. Про пектораль, її смисли й мандри в просторі та часі в рубриці «ГІСТЬ НОМЕРА» розповідає одна з найкращих знавців цього артефакту, провідний науковий співробітник Музею історичних коштовностей України, кандидат історичних наук Любов КЛОЧКО.

Традиційно перша сторінка «Маршруту» — ексклюзивний подарунок «Дня» у творчому виконанні Анни Гаврилюк. Крім того, на прихильників творчості молодої художниці в цьому номері чекає ще один сюрприз – Арт-історія.

Додаток до п’ятничного номера «Дня» можна знайти в провідних готелях, ресторанах і брендових бутіках наших партнерів у Києві, Львові, Харові, Вінниці, Донецьку, на бортах шести авіакомпаній (Міжнародні авіалінії України; Lufthansa; KLM; Austrian Airlines; Um Air; British Airway). А також – на розкладках у кіосках, де зазвичай представлений «День». (Детально про мережу пунктів розповсюдження «Маршруту №1» – на сайті www.day.kiev.ua)

Нагадуємо, глянцевий додаток «Маршрут №1» виходитиме першої п’ятниці кожного місяця. Наступний номер – 5 жовтня, тема – українське весілля.

Місця розповсюдження шукайте під лінком http://www.day.kiev.ua/3061045
З питань придбання звертайтесь: (044) 303-96-23, amir@day.kiev.ua


 

До 1 вересня – книжка з Бібліотеки газети «День»

«День» продовжує акцію «Подарунок рідній школі». До Дня знань за ініціативи видання бібліотеки україномовних шкіл у різних регіонах України отримали у дарунок комплекти двотомників «Екстракт 150» та «Екстракт +200» із серії «Бібліотека газети «День».

«Провідниками» акції стали власні кореспонденти «Дня» у регіонах. Частина з них передала інтелектуальні подарунки своїй рідній школі, інші обрали для цього інші найбільш якісні навчальні заклади в своєму регіоні.

Таким чином, видання робить свій внесок у справу збагачення бібліотечних фондів якісними книгами. Адже бібліотеки українських шкіл, як і вишів, потребують «розумної» літератури. На жаль, на стелажах освітніх закладів і досі можна натрапити на залишки радянського минулого. «Впевнений, що книги із Бібліотеки «Дня» – це найкращий посібник для нової української еліти, адже у них – візія іншої України», – зазначив, отримуючи дарунок, директор Дрогобицької гімназії Іван Лепкий. Приємною несподіванкою став такий подарунок і для звичайної Херсонської школи № 4, яка була обрана серед інших завдяки тому, що святкує нині своє 50-річчя.

Всього участь в акції взяли 5 шкіл зі Львова, Луцька, Донецька, Сімферополя та Херсона. Та наша акція триває протягом усього року. Тож закликаємо приєднуватися до доброї ініціативи, дарувати книги «Дня» своїм школам, вишам та улюбленим вчителям з приводу та без приводів, просто на знак вдячності за отримані знання та поповнюючи тим самим бібліотечні фонди своїх Альма матер якісними сучасними виданнями.

Детально про книги з «Бібліотеки газети «День» – на сайті www.day.kiev.ua.
З питань придбання звертайтесь: (044) 303-96-23, amir@day.kiev.ua.