«Ніша — це дуже природний стан, який нам усім варто обрати для себе. Адже це не тільки маркетингова ідея. По суті, ніша — це кожна людина. Унікальна людина — та, яка стоїть ногами на своєму національному ґрунті. І водночас над нею безмірне, всеосяжне «небо» ідей. Це образ і модель», — пише у своїй традиційній, а цього разу особливо філософськи наснаженій колонці головний редактор Лариса Івшина.1

Команда «Маршруту №1» зібрала приклади успішних нішевих проектів у різних сферах, тож читайте у випуску чимало ексклюзивних інтерв’ю: генерального директора компанії «АвтоКапітал», яка є офіційним імпортером Mercedes-Benz в Україні Ярослава Пригари, генерального менеджера готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv Лізи Юрушевої, телеведучого Олександра Скічка, господині ресторану «У Ангелових» Юлії Ангелової, політика, депутата Київради Ганни Свириденко… А крім того — чимало оглядів, які неодмінно викличуть у вас бажання подумати і про власну «нішу».

Окремий розділ випуску має святковий відтінок — адже «Маршрут №1» відзначає своє п’ятиріччя! Чимало партнерів видання захотіли висловитися про цей «справжній національний журнал». Також у номері — роздуми деяких його творців. І повний ексклюзив — тільки тут ви зможете побачити всі 50 унікальних обкладинок «Маршруту №1», які, між іншим, наші партнери називають окремим художнім продуктом!

Просто зараз замовляйте свіжий «Маршрут №1. Ніша» у магазині на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23 або ж дочекайтесь п’ятниці, щоб придбати його в кіоску преси.