15 березня 2013 р.

Шановній пані Ірині Ключковській,
Директору Міжнародного Інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Львів, Україна

Шановна пані Ключковська!

Від Комітету Рідного шкільництва УНО Канади та Дирекції УНО Канади дозвольте висловити слова подяки особисто Вам та авторам підручників «Крок-1» і «Мандрівка Україною» за підготовлені відеоматеріали для вчительської майстерні під назвою «Шляхи активізації навчального процесу. Практичне застосування найефективніших методів заохочення учнів на уроці та способів покращення навчального процесу», яка успішно пройшла 16-17 лютого 2013 р. у Монреалі (провінція Квебек, Канада) та проводилася комітетом Рідного шкільництва Дирекції Українського Національного Об’єднання Канади на базі Української школи ім. А. Шептицького.  

Матеріал, поданий у відео та представлений Євгенією Петровою, був цікавим і корисним для учасників майстерні “Рідна школа”, а зокрема ознайомлення з новими підручниками для курсів українознавства для навчання української мови як іноземної «Крок-1» і розроблені практичні модулі у збірнику лінгвокраїнознавчих текстів для удосконалення рівня мовленнєвої компетентності «Мандрівка Україною» стали важливим чинником у піднесенні рівня навчання у рідних школах. Ми отримали позитивні відгуки від вчителів-учасників та батьків-спостерігачів майстерні про усі проведені сесії.

Учасники майстерні – вчителі з Торонто, Монреалю та Едмонтону (Канада)– мали можливість ознайомитися з низкою корисних  методів, стратегій та матеріалів викладання різних україномовних предметів у молодших та старших класах, що вагомо збагатили їхній існуючий вчительський арсенал.

З повагою,

Члени організаційного комітету
Оксана Левицька (голова)                    
Уляна Плавущак Підзамецька    
Євгенія Петрова

 


145 Evans Ave., Suite #210, Toronto, ON M8Z 5X8
Telephone: (416) 925-2770 Fax: (416) 960-1442 www.unfcanada.ca