Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» триває. Поряд з інтенсивними заняттями з української мови іноземні студенти мають і насичену культурну програму.

У четвер, 18 липня, слухачі МІОКівської Школи відвідали виставу «Club самотніх сердець» в академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Наступного дня на учасників «Кроку до України» чекала театралізована екскурсія «Візит до Франків» у Львівському національному літературно-меморіальному музеї імені Івана Франка. Актори, які грали ролі Івана Франка та його дружини Ольги Хоружинської, показали дім, у якому мешкало подружжя.

У суботу студенти Школи прогулялися в супроводі ґіда Музеєм народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківським гаєм), оглянувши старовинні хати та церковці українського села минулих століть. Родзинкою дня став майстер-клас із гри на народних музичних інструментах, який провів в одній із хатин Музею Любомир Кушлик, відомий український музикознавець, член Національної спілки композиторів України та Міжнародної ради традиційної музики ЮНЕСКО. Наприкінці зустрічі учасники «Кроку до України» утворили імпровізований оркестр, яким диригував пан Кушлик.

Наші іноземні гості в захваті від відвіданих заходів. Далі буде.