У ці дні Україна ховає своїх золотих Дітей. Ховає тяжко. Уже немає сліз. Їх виплакано – море. Відпроваджуємо до неба наших хлопців, синів, батьків, братів, друзів. Кращих з кращих.

Дорогі брати і сестри. Ви були і є завжди з нами. Особливо у ці темні осінні і зимові місяці ми відчували кожної миті ваш подих, ваше плече, вашу руку допомоги і підтримки. Ми постійно чуємо з різних куточків планети, з різних міст, площ, вулиць цілого світу гаряче серце нашого Майдану, наповнене тисячами добрих корисних справ, таких потрібних у цей важкий для України час.

За нас з вами загинули наші Герої, поклали свою чисту жертву. Дух небесної сотні нині возноситься до Всевишнього. А на нашій землі, залитій святою кров’ю, залишились осиротілі діти, скорботні матері і дружини, родини, які втратили своїх годувальників, свою життєву опору. В шпиталях України – тисячі покалічених.

Звертаємося до вас усіх з проханням підтримати сиріт, вдів, дітей, що чекають ще свого народження у лоні матері. Нехай кожна українська громада, кожен, хто зможе, візьме під свою опіку родину загиблих чи хворого у лікарні, який потребує тривалого лікування. Підтримаймо їх морально, фінансово, нашою щирою опікою! Щоб ніхто з майданівців не залишився на самоті зі своїми проблемами.

Слава Україні! Героям Слава!

Ірина Ключковська,

директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Інформацію просимо знаходити на сайтах

• «Допомога дітям Героїв України» за адресою: https://www.facebook.com/groups/520534868061604/521329111315513/?notif_t=group_activity

• «Допомога родинам загиблих на майдані» https://www.facebook.com/helpthefamiliesmaidan?fref=ts

Усіх, хто зголоситься допомогти, просимо звертатися до Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою: iiec@miok.lviv.ua