Шановні колеги! Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою публікує збірник матеріалів VІ Міжнародної науково-практичної конференції “Українська мова у світі” (завантажити PDF). Щиро дякуємо за участь у конференції та плідну співпрацю!


Дорогі друзі, нарешті ми, працівники МІОКу, прийняли важке для нас рішення про перенесення знакової події – Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?», яка мала відбутися 25–28 червня 2020 року у Львівській політехніці. До останнього сподівалися, що коронавірус таки відступить.

До нас зголосилося понад 250 учасників із 30 країн світу, знакові постаті – спеціальні гості Оксана Пахльовська та Віталій Портников; ключові доповідачі – професіонали найвищого рівня: владика Борис Ґудзяк, Володимир В’ятрович, Оксана Винницька-Юсипович, Павло Гриценко, Ірина Дмитришин, Адріян Кармазин, Міхаель Мозер, Володимир Шейко, з якими разом мали обговорити стратегічно важливі для нашої Держави питання – буття української мови у світі сьогодні і завтра. Участь кожного з вас – безцінна! Ми за все дуже дякуємо.

Але Бієнале обов’язково відбудеться!!!

Разом з вами ми визначимо найбільш прийнятні дати! Ми не припиняємо роботу і максимально використаємо цей час, щоб наша зустріч перевершила усі ваші очікування, була продуктивною і дала добрі результати.

Бажаємо міцного здоров’я, сили і витримки!

Контактна особа: Оксана Трумко, моб. тел.: +38(067)454-21-62, роб. тел.: +38(032)258-01-51, e-mail: congress@miok.lviv.ua


Шановні друзі! Знайомимо вас з айдентикою бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?», з тими символами, які закодовані у нашому лого, символікою барв і форм. Айдентику бієнале створила Ірина Українська, талановита ілюстраторка та графічна дизайнерка МІОКу, випускниця ЛДКДУМ ім. І. Труша та Української академії друкарства.

9

5

1

4

8

3

2     7  11

10

6


«Нашими серцями розпалим тисячі сердець»

(Т. Петриненко)

Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує Вас на подію – Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?»

Що таке бієнале МІОКу?

Це мегазахід, покликаний стати платформою для спілкування найавторитетніших фахівців, думка яких формує гуманітарний дискурс сьогодення щодо української мови у світі.

Чому бієнале?

Вже вшосте, що два роки ми творимо синергію науки, культури та мистецтва на одному майданчику, де почують і Ваші ідеї.

Для кого відкрите бієнале?

Для експертів, науковців, викладачів і вчителів, дипломатів, представників українських культурних центрів за кордоном та всіх, хто вболіває за майбутнє української мови та культури у світі.

Над чим міркуватимемо на бієнале?

  1. Чи говоритиме світ українською?

Що зробити, аби світ заговорив українською?

Де живе українська мова у світі? Як розширити простір її буття?

Україністика в університетах світу: волонтерство чи державна політика?

На вас чекають виступи спеціальних гостей, цікавих панелістів, активних диспутантів, мовні майстерні з методики викладання УМІ, презентації навчально-освітніх ресурсів, культурні події.

Коли відбудеться бієнале?

25-28 червня 2020 року

Де відбудеться бієнале?

У Національному університеті «Львівська політехніка»

У рамках бієнале відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі» та низка культурно-мистецьких заходів.

Метою конференції є напрацювання пропозицій щодо створення необхідних механізмів, які забезпечать промоцію України у світі через українську мову як іноземну та сприятимуть підвищенню рівня престижності української мови за кордоном.

Конференція відбуватиметься у форматі панельних дискусій, відкритої дискусії, круглих столів для учителів українознавчих шкіл і викладачів українознавчих студій та виступів спеціальних гостей.

У програмі конференції передбачено низку культурно-мистецьких подій, майстер-класів з методики викладання української мови як іноземної та презентації навчально-освітніх ресурсів.

До початку роботи конференції заплановано видати збірник тез, що матиме теоретичне та прикладне значення для фахівців з української мови як іноземної.

Для участі у заході необхідно до 31 березня 2020 року.

  • заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/shiRGxvPFdgbwwGN;
  • надіслати тези (за бажанням) на адресу: congress@miok.lviv.ua

Контактна особа – Оксана Трумко, моб. тел.: +38(067)454-21-62, роб. тел.: +38(032)258-01-51, e-mail: congress@miok.lviv.ua

  • Add to Phrasebook
    • No word lists for English -> Ukrainian…
    • Create a new word list…
  • Copy