Коли за справу береться жінка – успіх гарантовано! Такою українкою є Галина Винник, голова Ліги українок Канади (відділ Торонто), яка 13 грудня 2019 року була в гостях МІОКу.

Ліга українок Канади є частиною Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, з якою МІОК підписав меморандум про співпрацю.

Під час зустрічі пані Галина Винник презентувала вибрані проєкти, над якими тепер працює Ліга у співпраці з українськими громадськими організаціями, зокрема розповіла про «Різдвяну зірку» – проєкт, який охопив 400 дітей-сиріт із родин учасників АТО та ООС; про 2 табори для родин-ветеранів АТО та ООС в Ірпіні та проєкт «Найрідніші», який зараз має назву «Разом перемагаємо» і реалізовується у Моршині.

Окремо на зустрічі обговорили проєкт «Holodomor in the box» і можливість його реалізації в університетах України та презентацію виставки «СФУЖО – 70» (авторства МІОКу) у такому самому форматі.

Пані Винник також підтримала освітній проєкт МІОКу «Український освітній всесвіт», представлений на краудфандинговій платформі «Startera» Львівської політехніки.

На зустрічі також окреслили перспективи майбутньої співпраці, зокрема презентацію Ліги українок Канади на Першому Західному телеканалі.

Для довідки: Ліга українок Канади (ЛУК) є довголітним активним членом Конґресу Українців Канади (КУК) і Світового Конґресу Українців (СКУ), бере активну участь у Національній раді жінок Канади, Комітеті українок Канади, Світовій Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) і в Світовому Конґресі Українців (СКУ). Місія ЛУК – плекати українську ідентичність у Канаді, підтримувати державобудівництво та розвиток демократії в Україні, які відображають канадські цінності.