Високодостойний Пане Президенте Світового Конгресу Українців, шановні учасники Річних Нарад, від імені Національного університету «Львівська політехніка» та особисто від Ректора, професора Юрія Бобала, дозвольте привітати вас з проведенням Річних нарад. Ректор Львівської політехніки висловлює глибоку вдячність за велику працю Світового Конгресу Українців у підтримці України і висловлює готовність завжди підтримати проведення презентацій, Річних Нарад, Конгресів СКУ.

Цього року Наради відбуваються у Києві в особливий, надскладний для України час. На найважливішій площі нашої країни, на Майдані Незалежності, ще відчувається подих тих страшних зимових днів і ночей, коли мільйони українців вийшли боронити  свободу і право вибору свого цивілізаційного шляху. Здається, що душі хлопців Небесної Сотні тут витають над нами і дають нам силу йти далі обраною дорогою.

Ви  приїхали в час, коли російський агресор  посягнув на святу українську землю, а Україна мужньо і чесно виборює свою незалежність і територіальну цілісність. Проливається кров наших воїнів і мирних українців, які хочуть ростити дітей, засівати поля, збирати врожаї  і просто – жити мирно і достойно для добра своїх родин.

Ми вдячні вам усім, що не злякалися і приїхали, бо ваша присутність сьогодні – це знак підтримки, віри в нас і в нашу спільну перемогу над силами зла, ненависті й агресії.

Тільки разом ми зможемо пройти цією дорогою, тільки разом ми сильні. Знаємо, як багато важить кожен ваш голос, що звучить у світі. І це багатоголосся дає нам відчуття впевненості і сили. Цінуємо кожну вашу дію, протест, пікет, бо це утверджує нас у вірі в перемогу. Захоплюємося незламною позицією вашого очільника, пана Евгена Чолія, для якого справа України стала справою його життя. Кожна копійка, зібрана вами, робить наше військо міцнішим, дає зброю в руки тим, хто став мужньо на захист нашої спільної Батьківщини. А ваша допомога родичам загиблих і поранених долає відчуття самотності та нерозділеної втрати і біди.

Також, від імені Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою хочу запевнити вас усіх в тому, що МІОК зробить все можливе, аби Україна пізнала вашу жертовну працю, а коли прийде мир і спокій на нашу українську землю, гідно і достойно її оцінила.

Честь і хвала вам усім. Низький уклін за сподвижницьку працю!

Слава Україні!
Героям Слава!
Від імені колективу,
Ірина Ключковська