На запрошення Евгена Чолія, Президента Світового Конгресу Українців, Ірина Ключковська, директор МІОКу та науковий співробітник Андрій Яців, представили для міжнародної української спільноти проект Інституту «Віртуальний музей Світового Українства “Український Всесвіт”».

Відповідно до своєї місії, проект «Український Всесвіт» покликаний сприяти консолідації та розбудові Світового Українства, а також інтеграції здобутків Світового Українства у сучасний науковий, культурний, медійний простір України та сучасного світу, використовуючи міжнародний досвід і новітні форми просвітницької роботи.

Для створення проекту Віртуального музею Світового Українства було проаналізовано сучасний міжнародний досвід створення музеїв діаспори, зокрема у таких країнах як Ізраїль, Канада та Вірменія, а також актуальні світові тенденції реалізації інноваційних проектів у ділянці віртуального музейництва.

Ідея, концепція та структура проекту, були підтримані Президентом СКУ, Радою директорів, а також делегатами Річних нарад.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ (UKR_VSESVIT.pdf