Папа Франциск отримав у подарунок книгу «Діти емігрантів про себе», створену Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою у рамках однойменного проекту. Листи дітей українських емігрантів, що увійшли до книги, перекладені італійською мовою. Книгу вручив Папі Блаженніший Святослав Шевчук.

За інформацією Департаменту УГКЦ, під час зустрічі зі Святішим Отцем Франциском 9 жовтня Блаженніший Святослав Шевчук подарував йому книжку «Діти емігрантів про себе». До видання увійшли листи дітей до своїх батьків, які виїхали за кордон у пошуках роботи. На її сторінках біль дітей, історії про їх життєві та дитячі роздуми.

Перебуваючи у Ватикані для участі в Папському синоді на тему сім’ї, Блаженніший Святослав у такий спосіб вирішив пригадати також проблему виховання та душпастирства дітей іммігрантів. Відомо, що українці, 80 відсотків з яких жінки, є п’ятою за кількістю етнічною спільнотою серед іммігрантів Італії.

Видання вийшло у світ італійською мовою у видавництві Фундації «Мігрантес» з ініціативи о. Марка Семегена, пасторального координатора для українців греко-католиків Італії. «Ця книга спонукає Церкву до душпастирської праці з дітьми іммігрантів та є справжнім викликом для Церкви», – переконаний монсеньйор Жан-Карло Перего, директор Фундацєї «Мігрантес» Єпископської Конференції Італії.

За матеріалами: Департаменту інформації УГКЦ
http://www.credo-ua.org/2014/10/123996