25 січня – 7 лютого 2021 року МІОК проведе ХІV Міжнародну школу україністики «Крок до України» в режимі онлайн. До участі у школі запрошуємо іноземців, слухачів українознавчих студій за кордоном, молодь, яка планує навчатися в Україні, представників української діаспори віком 16+, з різними рівнями володіння мовою.

Цьогоріч Інститут вперше провів літню школу в режимі онлайн (13 – 26 липня 2020 року), яка мала великий успіх (детальніше тут: http://miok.lviv.ua/?p=18370) та показала, що у такому форматі слухачі готові навчатися не лише влітку, а й впродовж року. Тому на запит студентів МІОК вперше проведе мовну школу в режимі онлайн взимку 2021 року.

  • Що пропонує ХІV Міжнародна школа україністики «Крок до України» в режимі онлайн?
  • Два тижні інтенсиву з української мови як іноземної на різних рівнях володіння мовою (А1 – С2);
  • щоденні заняття з української мови у малих групах (до 4 осіб; тривалість 90 хв.);
  • щоденна розмовна практика з носіями мови (тривалість 60 хв.);
  • клуби вихідного дня за участю відомих особистостей (тривалість 90 хв.);
  • дві опції графіку занять (за українським часом): з 10:00 та з 15:00;
  • віртуальне україномовне середовищі з викладачами, організаторами та усіма студентами школи.

Школа україністики «Крок до України» – це не лише школа вивчення української мови, це – можливість пізнати модерну та традиційну Україну. У навчальний процес школи інтегровані знайомство з історією, культурою, традиціями давньої, а також реаліями сучасної України, діалоги з відомими сучасниками, перегляд українських новинок у сфері мистецтва, майстер-класи з майстрами різних ремесел у їхніх студіях.

Щоб зголоситися до участі у школі потрібно заповнити реєстраційну форму до 1 грудня 2020 року на: https://bit.ly/2FzSfzv

За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів: e-mail: steptoukraine@gmail.com