7 лютого 2021 року гостею Дискусійного клубу ХІV Міжнародної школи україністики МІОКу «Крок до України» була Оксана Юринець, народна депутатка України VІІІ скликання, голова делегації Парламентської Асамблеї НАТО, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Польща, членкиня Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом, професорка Національного університету «Львівська політехніка».

Політикиня зустрілася зі слухачами школи з Бразилії, Казахстану, Китаю, Німеччини й Сербії та розповіла про інтеграцію України в європейський та євроатлантичний простір, про нові можливості, що відкрилися для України після підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, про цікаві зустрічі та спілкування з провідними політиками світу.

Оксана Юринець поділилася своєю історією успіху й особистим досвідом участі жінки у політичному житті та підтримала студентів у їхньому прагненні вивчити українську мову: «Додаткове знання мови дає виключно нові можливості та перевагу. Не важливо чим ти займаєшся, ти маєш постійно вчитися, щоб бути найкращим у своїй професії і себе оточувати тими людьми, з кого будеш брати приклад. Людина зі знаннями завжди буде мати шанс і можливість себе зреалізувати. Я пишаюся тим, що на Парламентській Асамблеї НАТО та на різних заходах у останні кілька років, як мову виступу, стали додавали ще й українську. Я переконана, що завдяки вивченню вами української мови як іноземної ви будете компетентні в тому, що відбувається в Україні, в тому, як Україна розвивається. Для нас дуже важливо поширювати правдиву інформацію, що є в країні».

Дискусійний клуб з Оксаною Юринець для слухачів школи був дуже цікавим та пізнавальним. Студенти отримали чудову нагоду опанувати, попрактикувати та засвоїти нову лексику сфери політики та міжнародної економіки.