Що:Презентація результатів всеукраїнського опитування «Обізнаність українців про діаспору та ставлення до неї»
Де:Zoom
Коли:21 жовтня 2021 року початок о 16:00 (за київським часом)
Організатори:Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК)
Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»

Сьогодні за межами України живе та працює понад 20 мільйонів українців. За оцінками експертів, їх кількість лише зростатиме.

Але як ставимося в Україні до українців, що проживають за кордоном? Чи цікавимося їхніми здобутками? Чи хочемо їх бачити нашими інвесторами, управлінцями та залучати українську діаспору до розбудови нашої держави?

Про це та інше ви зможете довідатися під час презентації результатів всеукраїнського опитування «Обізнаність українців про діаспору та ставлення до неї», яке ініціював Міжнародний інститут освіти, культури зв’язків з діаспорою та провів спільно з Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та соціологічною службою Центру Разумкова.

Захід відбудеться 21 жовтня 2021 р. на платформі Zoom (усім зареєстрованим учасникам надішлемо покликання за день до події).

Початок: о 16:00 (за київським часом).
Участь у заході безоплатна, реєстрація до 20 жовтня за покликанням: https://forms.gle/vKhkgda3xoBYeQHh7

Деталі та актуальна інформація щодо презентації доступна у події на Facebook: https://www.facebook.com/events/565851997960619

Для довідки: Дослідження проведено з 3 по 9 серпня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

За деталями звертайтеся на e-mail: conference@miok.lviv.ua та за тел.: (032) 258-01-51