Розмовний клуб “Говорімо українською” готовий стартувати. Так, у п’ятницю, 25 березня, відбулася організаційна зустріч педагогів проєкту. 

Разом із командою україністів МІОКу проводити заняття слухачам Клубу на волонтерських засадах зголосилися десятки інших досвідчених фахівців – викладачі з університетів Львова, Києва, Тернополя, Харкова, вчителі шкіл і гімназій Львівщини.

Зазначимо, розмовний клуб “Говорімо українською!” МІОК організовує у співпраці із Департаментом освіти і науки Львівської ОДА для громадян України, охочих заговорити українською вільно. 

З майже 1000 учасників уже сформовано 40 груп. Серед наших студентів люди з усіх куточків України, різних віку та професій. 

Навчання у Клубі розпочнеться 29 березня і триватиме до 17 травня. Дистанційні уроки відбуватимуться двічі на тиждень (щовівторка та щочетверга). Кожне заняття триватиме по 90 хвилин.

Зазначимо, кількість зареєстрованих перевершила всі сподівання. Причому люди й далі зголошуються брати участь у Клубі, але вже у другому сезоні проєкту. 

Нагадаємо, мета Клубу – шляхом невимушеного спілкування на цікаві теми допомогти учасникам легко подолати мовний бар’єр і навчитися розмовляти українською без проблем. Навчання для студентів цілковито безоплатне.