1 червня 2022 року у Міжнародний день захисту дітей з ініціативи МІОКу  відбулася зустріч з освітніх питань. У ній взяли участь Оксана Винницька-Юсипович, почесна консулка Канади у Львові, багаторічна голова СКУ-СКВОР (Канада), Віра Коник, регіональна віцепрезидентка СКУ у Східній Європі (Естонія), Роман Данилишин, директор Української школи при товаристві «Просвіта» (Аргентина), Роксолана Рахлецька, директорка Української школи «Сонце в долонях» (Німеччина) та представники українського шкільництва за кордоном.

Модерував подію Андрій Яців, заступник директорки МІОКу. Він зазначив: «Місія МІОКу є добродіяти для розвитку українських громад за кордоном і, хоча цьогоріч співпраця з українським шкільництвом не є нашим пріоритетом, все ж, ми хочемо презентувати Мультимедійний дидактичний продукт КМ МЕДІА ЕD PROFI, який, на нашу думку, може стати у нагоді українським педагогам у діаспорі».

Презентували дидактичні матеріали Лариса Почечун та Тетяна Роєва.

Лариса Почечун, співзасновниця ГО «Центр Освітніх реформ «Наші діти», керівниця всеукраїнського освітнього проекту «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні. Інноваційний прорив» акцентувала на тому, що мультимедійний дидактичний продукт КМ МЕДІА ЕD PROFI –  це сучасні, зручні, доступні для вчителя та учня навчальні матеріали для закладів загальної середньої освіти (мультимедійний веб-ресурс до 7-ми освітніх галузей для 1х; 2х; 3х; 4х класів Нової Української Школи для вчителя і учнів класу та безкоштовне оновлення). Ці навчальні матеріали мають гриф МОН України «Рекомендовано МОН України до використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти. (Лист № 1/11-370 від 06.05.2020 р».

Детально ознайомила учасників зустрічі з дидактичним продуктом Тетяна Роєва, відмінниця освіти України, лауреатка премії «Фонд Сороса», вчителька вищої категорії, учитель-методист; авторка-укладачка навчальних посібників та мультимедійного дидактичного контенту для НУШ; головна редакторка ТОВ «Видавництво Країна Мрій», Видавництва «KM MEDIA». Пані Роєва під час презентації навчальних відео акцентувала на мультидисциплінарному спрямуванні матеріалів, зокрема на тому, що вивчаючи, наприклад, рослини-символи України, діти паралельно засвоюють й елементи природознавства.

Опісля презентації відбулося обговорення дидактичного продукту КМ МЕДІА ЕD PROFI. Оксана Винницька-Юсипович зауважила, що потрібно розуміти, на яку  саме аудиторію зорієнтовані навчальні матеріалі. Оскільки, зараз за кордоном є дві категорії учнів – ті, які вивчають українську мову як успадковану чи іноземну та ті, які нещодавно виїхали з  України та планують повернутися на Батьківщину. Саме для другої категорії презентовані навчальні матеріали будуть корисними. Віра Коник та Роксолана Рахлецька зазначили, що сьогодні через повномасштабну війну, яку розпочала росія в Україні, до Європи виїхала велика кількість українських учнів, тому продукт КМ МЕДІА ЕD PROFI можна успішно використовувати під час роботи з цими дітьми. Зацікавився начальними матеріалами й Роман Данилишин, він підкреслив, що особливо корисними для його школи є відео для вивчення літер, читання.

Наприкінці зустрічі учасники обмінялися контактами для подальшої співпраці та комунікації. Сподіваємося, що вона буде плідною та успішною.