23 серпня 2022 року відбулася зустріч команди МІОКу з Світланою Чачашвілі-Болотін, старшою викладачкою Академічного центру імені А. Рупіна, старшою науковою співробітницею Інституту міграції та соціальної інтеграції в Ізраїлі, й Аллою Снурніковою, директоркою Товариства української культури в Ізраїлі / Ukrainian Culture Community.

Під час зустрічі сторони обговорили сучасні аспекти вимушеної української міграції до Ізраїлю через широкомасштабну російсько-українську війну та загалом її вплив на самоідентифікацію мігрантів у країні. А ще порушили питання інтеграції вихідців з України в ізраїльське суспільство та потенційні виклики, які пов’язані з нею. Учасники окреслили коло актуальних тем для подальших наукових розвідок, обговорили можливості майбутньої співпраці, домовились надіслати попередні дослідження МІОКу пані Світлані та пані Аллі для ознайомлення, а також погодили наступну зустріч.

В обговоренні взяли участь: Ірина Ключковська — директорка МІОК, Оксана П’ятковська — заступниця директора, Володимир Гнатюк — науковий співробітник та Ольга Долінська — соціологиня.