Тридцять один рік виповнюється нашій країні сьогодні. Ми були, є, будемо залишатися незалежними. Ця боротьба, що триває століттями скоро припиниться. І переможцем з неї вийде той, у кого стяг синьо-жовтий. Відвоювання територій – це питання часу. Як би сильно ворог не намагався нас подолати – йому це не вдасться, адже ми, українці, залишаємось народом, чиї дух і воля зміцнювалися роками.

Цей складний рік, а особливо всі ті події, про які страшно згадувати, але варто пам‘ятати вічно, лише довели нашу силу, показали світові, яким є український народ насправді, а не таким, як його змальовували рашистські пропагандисти.

Ми пишаємось українською діаспорою, яка з першого дня повномасштабного вторгнення відстоює інтереси нашої держави, стукає у всі двері, і щонайголовніше – не мовчить, а протидіє злу, яке причаїлось всюди. Ми дякуємо кожному, хто долучився і продовжує працювати на користь України. Кожен ваш мітинг, пікет, збір коштів та багато інших важливих речей, які ви, діаспоряни, робите – це та важлива цеглинка, яка вибудовує нашу ще таку молоду державу.

Незалежність – це синонім до слова «українці». Незалежність – це ми!

Слава Україні! Героям слава!