Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» 5-18 липня 2010 року проводить І Міжнародну літню школу української мови «Крок до України». До участі у школі зголосилося 25 студентів із Росії, з Саратовської області. Для більшості з них це буде перша можливість познайомитися з Україною. Ці студенти – члени українського культурно-просвітнього центру «Родина», молоді люди, які хочуть справді працювати для України, підтримувати українськість далеко за її межами.
Літню школу проводитимуть працівники МІОК. На заняттях вони використовуватимуть навчально-методичне забезпечення, розроблене ними для навчальних потреб українознавчих центрів діаспори. Отже, це буде ще одна добра нагода апробувати підручники і посібники.
Сподіваємося, що ця літня школа буде добрим початком для подібних проектів, які і надалі проводитиме Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, оскільки допомога у вивченні української мови українцями у всіх куточках світу – одне з пріоритетних завдань нашого інституту.

 

На фото: Український культурно-просвітницький центр «Родина»